نمایشگاه ماشین آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان با حضور تولید کنندگان داخلی و نماینده فروش شرکت‌های خارجی در اصفهان افتتاح شد.

به گزارش ربیع به نقل از تسنیم ، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان شامگاه دوشنبه در اصفهان افتتاح شد. این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ تیرماه در فضایی به مساحت ۹ هزار متر مربع در محل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان میزبان ۷۰ شرکت از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، زنجان، مازندران و قم و نمایندگی‌‌های فروش ۷ کشور خارجی است.

رشد ۲۵ تا ۳۰ درصدی برای حاضران در چهاردهمین دوره نمایشگاه خبر خوبی برای دست‌اندرکاران این عرصه است. چهاردهمین دوره این نمایشگاه با اضافه شدن تعداد بسیاری از از نمایندگی‌های یراق آلات و حضور نمایندگی این شرکت‌ها از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، چین، اسپانیا، کره جنوبی، تایوان تفاوتی را میان این دوره با دوره‌های گذشته ایجاد می‌کند.

نمایشگاه بین المللی پل شهرستان اصفهان برای برگزاری این نمایشگاه با تعامل با اتحادیه مصنوعات چوبی استان اصفهان سبب حضور شرکت‌‌های داخلی استان و همچنین تولید کننده‌های این داخلی استان شده است. افزایش تعداد تولید کنند‌گان داخلی در نمایشگاه سبب شده است که بخش تولید بتواند استفاده لازم را از نمایشگاه کسب کند.

این نمایشگاه برای کلیه زمینه‌های مرتبط با چوب اعم از در و پنجره و دکوراسیون برگزار شده است. علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند در ساعات بازدید ۱۶ تا ۲۲ تاریخ ذکر شده به نمایشگاه بین المللی پل شهرستان اصفهان مراجعه کنند.