به گزارش خبرنگار ربیع ،نویدرضا خدیوی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) درراستای حفظ و ارتقای سلامت کارکنان و تقویت جنبه‌های فرهنگی و روحیه نشاط کارکنان، اقدام به برگزاری المپیاد ورزشی بانوان کرده است. این جشنواره از ۱۵ تا ۱۷ تیرماه در پنج رشته‌ ورزشی داژبال، شطرنج، پینگ پنگ، دارت و آمادگی جسمانی برگزار می‌شود.

وی گفت: پیش از این چهار دوره جشنواره ورزشی کمیته امداد در سال‌های ۸۹، ۹۳، ۹۵ و ۹۸ و یک دوره قهرمانی کشور در سال ۹۷ برگزار شده است؛ اما این برای نخستین‌بار است که المپیاد ورزشی بانوان به صورت اختصاصی و مستقل از ورزش آقایان اجرا خواهد شد.

خدیوی؛ با اشاره به استقبال پرشور بانوان کمیته امداد از جشنواره ورزشی ۱۴۰۱، تاکید کرد: در این دوره از مسابقات ورزشی حدود ۴۰۰  نفر از بانوان همکار کمیته امداد حضور خواهند داشت که نسبت به آخرین دوره در سال ۹۸، رشد چهار برابری را نشان می‌دهد.

مدیرکل اموراداری و رفاه کارکنان کمیته امداد تقویت ورزش‌های همگانی و رقابتی را رویکرد کمیته امداد در برگزاری جشنواره‌های ورزشی عنوان کرد و ادامه داد: به منظور تشویق حضور بانوان در رویدادهای ورزشی، امسال رشته داژبال به این مسابقات افزوده شده است.

وی با اشاره به تعطیلی جشنواره‌های ورزشی کمیته امداد در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ تصریح کرد: با فروکش کردن بیماری و عادی شدن شرایط کشور، مسابقات ورزشی کمیته امداد با استقبال خوب کارکنان از سر گرفته شده است و در ادامه جشنواره ورزشی آقایان نیز در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

سحر جلالی