به گزارش پایگاه خبری ربیع، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه افتتاح میدان شهدای نیروی انتظامی عنوان کرد: در آستانه‌ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم و این افتخار را حاصل زحمت زنان و مردانی هستیم که به نظام شاهنشاهی دست رد زدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی گفت: چهل سال فراز و فرود، چهل سال مقاومت و ایثار، چهل سال عزم جزم برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهداف این انقلاب بوده است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با مجاهدت و همبستگی مردم باقوت و با سرعتی بیشتر به پیش خواهد رفت، عنوان کرد: فردا مردم با حضورشان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن مشت محکمی دیگری بر دهان یاوه‌گویان خواهند کوبید.

معصوم بیگی با بیان اینکه نظام سلطه آمریکا نمی‌خواست چهلمین سالگرد جمهوری انقلاب اسلامی ایران را ببیند، افزود: مردم و نظام اسلامی بر انقلاب خود پافشاری کردند و بر عزم خود قاطع و پایدار ماندند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: روز ۲۲ بهمن از این جهت مهم است که هرچه مردم حضورشان گسترده‌تر باشد، نظام سلطه را به مرز ناامیدی نزدیک‌تر خواهیم کرد و به همان میزان مسیر شکوفایی و بالندگی انقلاب اسلامی هم بیشتر و پر فراتر خواهد شد.

وی با اشاره به دوربین‌های موجود رد لباس‌های پلیس، افزود: یکی از برنامه‌های نیروی انتظامی در سطح کشور و در انتظامی استان اصفهان استفاده از دوربین البسه که به منظور استانداردسازی رفتار همکاران و رعایت حقوق شهروندی روی لباس مأمورین نصب شده است.

معصوم بیگی با اشاره به اجرایی شدن نصب دوربین در البسه پلیس، افزود: فاز اول استفاده از این دوربین حدود چند ماه قبل در مرکز استان عملیاتی شده و در آینده فازهای بعدی در شهرستان‌ها اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/