به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، محمدرضا بیدهندی، مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی در نشستی با تشکلهای کارگری و کارفرمایی، نمایندگان کارگران و مدیران منابع انسانی واحدهای صنعتی که در محل شرکت تولیدی لجور برگزار شده بود، شرکت کرد.
در این نشست زند، رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان مرکزی، قیاسی، دبیر خانه کارگر اراک، انصاری، رییس مجمع نمایندگان کارگران، موسی بیات، رییس انجمن مدیران صنایع و برخی اعضای دیگر در سخنانی به اهمیت سه جانبه گرایی پرداختند و در خصوص پیامدهای منفی قانون بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور و لزوم آموزش های نیروی انسانی در جهت رونق تولید نظرات خود را اظهار کردند.
در ادامه بیات، رییس انجمن مدیران صنایع با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی ماهیانه مبلغی بیش از دوبرابر یارانه ها را در کشور به مستمری بگیران پرداخت می کند، گفت:تامین اجتماعی سازمانی ارزشمند است و همه باید این سازمان را یاری کنیم تا بتواند شرایط بحرانی حاضر را پشت سر بگذارد.
وی افزود: مفاهیم تامین اجتماعی باید از مدارس آموزش داده شود تا اهمیت آن نزد همگان روشن شود.
سپس بیدهندی، مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی ضمن تقدیر از تشکیل نشستهایی با محوریت سه جانبه گرایی گفت: انسان سالم محور توسعه است.پس برای توسعه و رونق تولید نیاز است که به مباحث ایمنی و سلامت کارگران اهمیت داده شود.
وی همچنین اضافه کرد:بی شک، پایداری سازمان تامین اجتماعی هم در گرو رونق تولید است.