به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی،مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اعلام این خبر افزود: سال گذشته نیز نشت یابی از دو هزار و۴۳۴ ایستگاه صورت گرفت.

وی، با اشاره به اینکه سال گذشته بازرسی از حدود ۵۰۰  ایستگاه تقلیل فشار گاز و ۱۱۰ ایستگاه CPS  انجام گرفت گفت: کیفیت در اجرای پروژه ها بسیار مهم بوده و بر این اساس، دقت و حساسیت زیادی در بازرسی کالاهای خریداری شده و اجرای پروژه ها صورت می گیرد تا کیفیت همراه با کمیت باشد لذا در سال گذشته حدود ۲۶۰ هزار و ۲۰ کنتور و ۵۵هزار و ۳۹۰ رگولاتور نیز مورد بازرسی قرار گرفت که از این تعداد بالغ بر ۱۰۰۰مورد آن در محدوده زمانی گارانتی به کارخانه سازنده برگشت داده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بازرسی از ۴۰پروژه اجرایی، هر کدام دو بار در سال و اعلام گزارش کیفی آنها را نیز جزو کارهای انجام شده در سال گذشته عنوان کرد و افزود: حدود ۲۷۰ مورد تست های نیوماتیک و هیدرو استاتیک به همراه بررسی مدارک مربوطه در سال گذشته انجام شد .

مهندس علوی، در ادامه از بازرسی ۱۰قلم کالای گازرسانی به تعداد ۱۰۸ هزار و ۹۶۵ کالا خبر داد وگفت: همچنین حدود ۸۸۰ مورد تست پوشش خطوط تغذیه فلزی نیز در سال گذشته انجام شده است.

وی، با بیان اینکه تجهیزات جدیدی از جمله دستگاه R-scan خریداری شده، افزود: یک دوره آموزشی تخصصی  نیز جهت ارتقای سطح دانش فنی کارکنان واحد بازرسی فنی برگزار شده است.