به گزارش پایگاه خبری ربیع،گوشی M6 میزو یکی از مدل های اقتصادی این کمپانی است که با قیمت مناسب عرضه خواهد شد. جدا از این مدل گفته می شود میزو در حال کار بر روی یک مدل لوکس و گران قیمت به نام گوشی Meizu 15 Plus است. اخیراً تصاویری از این مدل نیز در شبکه اجتماعی چینی ویبو منتشر شده است که طراحی پشت و جلوی این مدل را لو می‌دهد. بر اساس این تصویر، بیشتر پنل جلویی گوشی به نمایشگر اختصاص داده شده است. لبه پایینی تا حدودی ضخیم است، اما سایر لبه ها تقریباً حذف شده اند.

دوربین سلفی نیز ظاهراً در قسمت وسط و بخش های بالایی قرار داده شده است. دوربین پنل پشت نیز از نوع دوگانه است و یک فلش دایره وار نیز زیر آن قرار گرفته است.

اگرچه تصویر منتشر شده از این مدل مانند تصاویر درز کرده قبلی است، اما تناقضاتی نیز در این تصویر با تصاویر قبلی وجود دارد. در تصاویر قبلی لوگوی برند میزو تقریباً وسط پنل پشتی قرار گرفته بود، اما در این تصویر آرم این کمپانی در قسمت پایین و سمت راست پنل پشتی جا خوش کرده است. بنابراین باید دید کدام یک از تصاویر با طرح اصلی گوشی مطابقت بیشتری دارند.

گفته می شود که میزو برای ۱۵ پلاس از اسنپ دراگون ۸۳۵ و برای میزو ۱۵ نیز از اسنپ دراگون ۶۶۰ استفاده کرده است. کمپانی چینی میزو دو مدل ۱۵ Plus و M6 را همزمان با پانزدهمین سالگرد گوشی های هوشمند میزو عرضه می کند. بر اساس شایعات منتشر شده، این دو مدل احتمالاً مارس سال آینده به بازار معرفی خواهند شد.