امیرحسین ماه‌آورپور در گفت‌وگو با خبرنگار ربیع گفت: در راستای آرام‌بخشی به شهروندان، افزایش موجودی انبارهای فروشگاه‌های کوثر انجام می‌شود.
وی در خصوص دیگر مزایای افزایش موجود انبارهای فروشگاه‌های کوثر خاطر نشان کرد: امکان برگزاری طرح های تخفیفی در مناسبتها توسط بهره‌برداران این فروشگاه‌ها و تهیه محصولات با قیمت مناسب‌تر توسط شهروندان از مزایای این اقدام است.

وی تصریح کرد: در راستای عرضه محصولات پروتئینی به‌ویژه گوشت قرمز، برنامه‌ریزی‌هایی در خصوص عرضه این محصولات در طرح‌های مناسبتی با تخفیف حدود ۲۰‌ هزار تومانی انجام شده است .

ماه‌آورپور با بیان اینکه در حال حاضر فروشگاه‌های کوثر شهرداری اصفهان هیچ‌گونه کمبود کالایی ندارد، اضافه کرد: مایحتاج شهروندان نیز بدون مشکل در حال عرضه است و امیدواریم خدمات مطلوبی از این فروشگاه‌ها دریافت کنند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان،با بیان اینکه بازارهای روز کوثر زیر نظر شهرداری همواره بر شهروندمداری و عرضه کالاهای با کیفیت و مناسب تاکید دارند و روزانه قیمت‌گذاری کالاها با نظارت ناظران و بازرسان کنترل می‌شود، افزود: چنان‌چه شهروندان از نحوه ارائه یا نرخ کالاها در این فروشگاه‌ها شکایت داشته باشند، می‌توانند مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن‌های ۴- ۳۲۶۸۳۶۰۱ با واحد روابط عمومی و رسیدگی به شکایات و بازرسی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان مطرح کنند تا در اسرع زمان پیگیری‌های لازم انجام شود.

پریسا خاکبازان