به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از  فارس از خرم‌آباد، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، عنوان کرد: قدرت جمهوری اسلامی اسلامی در چند چیز است که قدر آن را باید بدانیم؛ اولین آن قدرت معنوی است که ائمه اطهار به ما داده‌اند.

وی پیشرفت را دومین قدرت ویژه جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: امروز قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران بازدارنده است و ما نه تسلیم می‌شویم و نه اهل جنگیم، بلکه قدرت بازدارندگی فعالی از خود نشان می‌دهیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان مردم را بزرگ‌ترین قدرت برای جمهوری اسلامی عنوان و اظهار داشت: بر اساس بررسی‌ها میانگین حضور در ۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور ۱۷ درصد بیشتر شد که این میزان در لرستان ۲۰ درصد بود.

وی با بیان اینکه برای ایجاد امید و رفع مشکلات نیاز به روحیه جهادی و روحیه انقلابی است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم به نظام انقلابی اشاره دارند که این نظام با روحیه انقلابی حاصل می‌شود.

آیت‌الله میرعمادی گفت: با وجود تمام مشکلات موجود از قبیل بیکاری و گرانی مردم پای کار هستند.

وی مهم‌ترین مشکل لرستان را بیکاری برشمرد و یادآور شد: قطعاً  اولویت مسوولان نیز باید ایجاد اشتغال باشد و در این راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وظیفه سنگینی دارد.

وی با بیان اینکه با نگاه به مشکلات در لرستان دچار شرمندگی می‌شویم، بیان داشت: مردم در تماس‌ها و پیغام‌های که داشتند این مطالبه را از وزیر کار اعلام کردند که فکری به حال بیکاری در لرستان شود که البته جناب شریعتمداری به خوبی از وضعیت استان آگاهی دارد.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: امیدواریم بگونه‌ای عمل شود تا همانطور که مردم لرستان در دفاع از انقلاب و نظام سن تمام می‌گذارند برای رفع مشکلات نیز سنگ تمام گذاشته شود.

انتهای پیام/