به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مراسم اهدای البسه گرم بین دانش آموزان مدرسه دکتر جوادی روستای چشمه زیارت شهرستان زاهدان، با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان و رئیس و معاون آموزش و پرورش عشایری این استان، برگزار شد.

لازم به ذکر است، بر اساس مصوبه آبان ماه سال جاری هیأت مدیره بانک رفاه کارگران، مبلغ ۲۰۰میلیون ریال به منظور خرید و توزیع البسه گرم بین دانش آموزان مدرسه دکتر جوادی روستای چشمه زیارت شهرستان زاهدان، تخصیص یافت و مدیریت شعب بانک رفاه کارگران در راستای عمل به این مصوبه، تعداد ۱۰۰ دست البسه گرم خریداری و بین دانش آموزان مدرسه مذکور توزیع کرد.

گفتنی است، پیشنهاد خرید و توزیع البسه گرم بین دانش آموزان مدرسه دکتر جوادی روستای چشمه زیارت شهرستان زاهدان، توسط فرهی رئیس وقت روابط عمومی بانک رفاه کارگران و به دنبال سفر استانی مهر ماه سال جاری جمعی از مدیران عالی بانک به این منطقه، مطرح و با تصویب در هیأت مدیره این بانک اجرایی شد.

لازم به یادآوری است، پیش از این نیز تعداد ۱۵ دستگاه تبلت از طرف بانک رفاه کارگران به دانش آموزان این مدرسه اهدا شده بود.