امسال منطقه سه شهرداری اصفهان اقدام به کاشت درخت به صورت گسترده کرده است. به همین منظور در هفته‌ای که گذشته با حضور در بخش‌های مختلف منطقه اقدام به توزیع درخت کرد.

معاون اجرایی منطقه ۳ شهرداری اصفهان گفت: با توجه به این که منطقه ۳ شهرداری اصفهان ۱۴ محله را پوشش می‌دهد برنامه‌های ویژه‌ای برای هفته درختکاری در منطقه انجام شد. در این هفته در هر محله از محلات منطقه ۳ ،درختکاری انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، محمد حسینی اظهار داشت: در آیین درختکاری در منطقه ۳ شهرداری اصفهان متناسب با هر محل، مراسم درختکاری با محوریت یادمان شهدا برگزار شد. درختکاری به منظور یادمان شهدای رسانه، این برنامه در میدان خواجو و با حضور شهردار اصفهان و جانشین سپاه صاحب الزمان انجام شد.

حسینی در ادامه افزود: همچنین به یاد شهدای روحانی، در محل حوزه علمیه و با حضور مسئولان و طلاب در مدرسه صدربازار کاشت نهال انجام شد.

وی تصریح کرد:  از برنامه‌های دیگر این شهرداری می‌توان به یادواره شهدای انقلاب اسلامی اشاره کرد که در محل آسایشگاه جانبازان شهید مطهری  در خیابان کمال اسماعیل برگزار شد.

معاون اجرایی منطقه ۳ شهرداری اصفهان تاکید کرد: در این مراسم، که به یاد شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد کاشت درخت به دست جانبازان عزیز انجام گرفت.

حسینی از کاشت درخت در مرکز جامعه المصطفی خبر داد و گفت: در این مراسم طلاب خارجی اقدام به کاشت درخت کردند.

برنامه دیگری که در این هفته انجام گرفت کاشت نهال توسط هیات‌های مذهبی منطقه بود که در میدان قدس، حسینیه زهرای مرضیه (س) بود.

وی گفت: در این هفته مدیرکل آموزش و پرورش و کارکنان این اداره به یاد شهدای فرهنگی و دانش آموز نهال کاشتند.

معاون اجرایی منطقه ۳ شهرداری اصفهان از یادواره شهدای حسینیه بنی فاطمه خبر داد و عنوان کرد: این مراسم در محله دردشت و پامنار با حضور خانواده‌های شهدای محل در پارک دردشت انجام شد.

محمد حسینی افزود: علاوه بر آن، با حضور ۲۰۰ مداح در شهر اصفهان یادواره ای برای شهدای مداح در مهدیه اصفهان برگزار شد.

حسینی از یادواره شهدای کلیمی اصفهان خبر داد و گفت: شهدای کلیمی در منطقه با کاشت نهال در کنیسه واقع در چهارراه فلسطین یاد شدند.

وی گفت: در این هفته علاوه بر برنامه‌های یاد شده به صورت روزانه در محل مسجد آقانور در خیابان ابن سینا توزیع نهال به صورت رایگان و از طریق ثبت نام در سایت شهرداری نهال توزیع شد.