به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید مجتبی موسوی اظهار داشت:کتاب اخلاق در قرآن اثر آیت الله العظمی مکارم شیرازی برای این دوره از مسابقات برای رشته مفاهیم تعیین شده است.
وی افزود: در مرحله مقدماتی، جلد اول فصل ۱۲ مبحث گام های عملی به سوی تهذیب از صفحه ۲۰۸ الی ۲۵۵ تا ابتدای موضوع نیت و اخلاص و جلد دوم از ابتدای فصل اول مبحث تکبر و استکبار (صفحه ۱۹) تا انتهای فصل هفدهم مبحث بخل و امساک تا (پایان صفحه ۳۹۶) و مرحله نهایی نیز جلد اول از صفحه ۲۰۸ الی ۲۵۵ و کل جلد دوم تعیین و در صورت تغییرات برای مرحله نهایی،متعاقباً اعلام خواهد شد.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان تامین اجتماعی افزود: به منظور افزایش کمی و کیفی رقابت در مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان، رشته حفظ در سه سطح شامل، سطح یک: ۸ جزء اول، سطح دو: ۱۵جزء اول، سطح سه جزء ۳۰ قرآن کریم برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: مرحله مقدماتی آزمون مفاهیم و حفظ در تاریخ ۱۰ و ۱۱ شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
لازم به ذکر است، فایل الکترونیکی منبع آزمون در صفحه اصلی سایت رسمی سازمان به آدرس www.tamin.ir  سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی و پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی به آدرس www.makarem.ir  در دسترس قرار دارد.