به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس ،پیمان ضیایی امروز اظهار داشت: تمرینات تیم ملی کانوپولو در ۶ دوره اردو و در سه شهر در حال پیگیری است.

رئیس هیأت قایقرانی استان کرمانشاه ادامه داد: اردو این تیم ملی در دور اول و دوم در شهر گچساران برگزار شده که دور سوم آن از تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا ۹ خردادماه و به فاصله ۱۰ روز بعد از آن، دور چهارم از ۱۹ خردادماه به میزبانی کرمانشاه و دور پنجم و ششم نیز در تهران برگزار خواهد  شد.

ضیایی در خصوص مکان این  اردو، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه محل تمرین رشته کاناپلو نیازمند یک محیط به ابعاد ۲۳ در ۳۵ متر است، تمام امکانات و شرایط در دریاچه شهربازی کرمانشاه برای این منظور آماده شده و پذیرای اردوی تیم ملی کانواپولو هستیم.

وی در خصوص نفرات حاضر در اردوی تیم ملی ،خاطرنشان کرد: در این دوره از تمرینات آمادگی تیم ملی ۱۲ ورزشکار حاضر هستند که ۲ نفر از آن‌ها با نام‌های محمد‌صدیق حشمتیان و امیرمحمد فتاح‌پوراز استان کرمانشاه افتخار پوشیدن تیم ملی را کسب کرده‌اند.

ضیایی یادآور شد: این دوره از اردوهای تیم ملی برای کسب  آمادگی لازم برای مسابقات آسیایی کانوپولو که در شهریورماه سال‌جاری در تهران برگزار خواهد شد، طراحی و اجرا شده است.

وی در خصوص برنامه‌های جانبی این دوره از اردو تیم ملی، افزود: همزمان با  برگزاری این اردوی تیم ملی در کرمانشاه، یک دوره مربیگری رشته کانوپولو در این شهر نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/پ