به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایسنا، ملی‌پوش بسکتبال سه نفره تأکید کرد: حق‌مان قهرمانی در بازیهای آسیایی جاکارتا بود.

‌محمد یوسف‌وند درباره باخت در مرحله نیمه نهایی بازیهای آسیایی به چین، اظهار کرد: در وقت اول بازی دو سه امتیاز جلو بودیم و در حالی که زمان تمام شده بود پرتاب آنها گل شد که ابتدا امتیاز آن قبول نشد اما در ادامه آن را ثبت کردند و ما به علت حساسیت بازی و شرایطی که داشتیم متوجه آن نشدیم. بعد از بازی خبرنگاری این موضوع را به ما گفت اما اعتراض‌مان راه به جایی نبرد.

وی ادامه داد: اشتباهات داوری خیلی به ما لطمه زد و همه کاری کردند که ایران به فینال صعود نکند و چون در جدول مدال‌ها با اندونزی رقابت داشتیم این اشتباهات بیشتر شده بود.

یوسف‌وند تأکید کرد: اگر به فینال راه پیدا می‌کردیم با اختلاف کره جنوبی را شکست می‌دادیم، چون تیم ما یک سر و گردن از آنها بالاتر بوده و حق‌مان قهرمانی بود.

این بسکتبالیست لرستانی درباره دیدار رده‌بندی گفت: تایلند را با اقتدار شکست دادیم و در حد ایران نبود و هنوز هم افسوس نرسیدن به فینال را می‌خوریم.

وی یادآور شد: چهار نفر تیم ما همه در قالب تیم ملی «ب» در جام ویلیام جونز شرکت کرده بودیم و وقت زیادی برای تمرین نداشتیم.