به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، ماموستا محمدامین راستی ضمن دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران پدیده‌‌ای الهی و مبارک است که در اواخر قرن بیستم دنیا را به لرزه درآورد و نور امید را دل مسلمانان، محرومین و مستضعفین سراسر دنیا روشن کرد.

وی با بیان اینکه ایمان، وحدت و رهبری سه عنصر اصلی در پیروزی انقلاب بود گفت: این انقلاب دارای دستاوردهای فراوانی است و سال‌های سال‌ طول می‌کشد که دستاوردهای انقلاب اسلامی را بررسی و بیان کنیم اما یقیناً روزی فرا می‌رسد که تمام دنیا به نظام مقدس جمهوری اسلامی تمکین می‌کنند.

ماموستا راستی افزود: حاکمیت اسلام بر پایه توحید، سرنگونی سیستم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی، ارتقا مشارکت سیاسی مردم در تمام مراحل حاکمیت، کسب استقلال و آزادی و… از جمله دستاوردهای این انقلاب است و وظیفه همه مردم ایران است که از این دستاوردها صیانت و حفاظت کنند.

وی ادامه داد: این انقلاب امریکا و تمام سردمداران استکبار را به ذلت و حقارت کشاند و با پیروزی انقلاب ده‌ها هزار مستشار و کارشناس و دیپلمات آمریکایی از کشور خارج شدند.

امام جمعه موقت سنندج حضور پررنگ و مشارکت بالا در راهپیمایی ۲۲ بهمن را ضروری عنوان کرد و گفت: مردم با شرکت در این راهپیمایی بار دیگر اتحاد، یکپارچگی، اقتدار، عزت و سرافرازی جمهوری اسلامی را به تمام جهانیان نشان خواهند داد.

وی تصریح کرد: مردم ایران امسال نیز مانند سال‌های گذشته با حضور پررنگ در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن مکر و حیله دشمنان و خائنان به نظام و انقلاب را به خود آنها بر می‌گردانند.

ماموستا راستی یادآور شد: امسال نیز همه مردم ایران  به کوری چشم دشمن جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه‌تر از گذشته برگزار خواهند کرد و امید است ملت و نظام روزبه‌روز مقتدرتر و دشمنان روزبه‌روز مایوس‌تر ‌شوند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۸۳