به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله جعفر سبحانی در دیدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن تبریک حلول ماه رجب‌المرجب و آغاز سال نو اظهار کرد: آقای رضایی به عنوان یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به گونه‌ای در آن دوران تلاش می‌کرد که هرگز از خاطره‌ها پاک نمی‌شود.

وی با ذکر خاطره‌ای از دوران دفاع مقدس که سرلشکر رضایی در سمت فرمانده سپاه پاسداران در اجتماع رزمندگان استان اصفهان سخنرانی کرده بود، بیان کرد: سخنان آن روز شما و اخلاص رزمندگان اسلام، از خاطر من فراموش نمی‌شود.

آیت‌الله سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: متاسفانه امروز با مشکل کاهش ارزش پول ملی مواجه هستیم و باید مسؤولان نسبت به بروز چنین مشکل اقتصادی و ملی رسیدگی کنند و مجمع تشخیص مصلحت نظام با همکاری سایر ارکان مدیریتی نظام، برای این معضل چاره‌اندیشی کنند.

در ادامه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با اشاره به علل کاهش ارزش پول ملی گفت: یکی از آثار اجرایی شدن سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری، صیانت و حفظ ارزش پول ملی است که امیدواریم دولت و مجلس، قوانین مرتبط با این حوزه را هر چه زودتر و کارشناسانه‌تر تصویب و اجرا کنند.