به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از کرمانشاه، فریبرز جلیلیان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: با توحه به بازگشایی مجدد مرز خسروی و توفیق خدمتگزاری به زائران اباعبدالله الحسین (ع) برای مردم و مسؤولان استان کرمانشاه به‌خصوص مردم و مسؤولان قصرشیرین و نظر به حجم بالای تردد زائران در این شهرستان و در مرز خسروی، حسب تاکید رئیس دادگستری استان کرمانشاه، این دادستانی مرکز فوریت‌های قضایی را در مرز خسروی مستقر می‌کند.

وی گفت: یکی از همکاران قضایی دادسرای قصرشیرین در این مرکز حضور دارد و ما آمادگی خود را برای خدمتگزاری به زائران، ارائه خدمات قضایی، برخورد با جرائم و تخلفات احتمالی اعلام می‌کنیم.

دادستان قصرشیرین ابراز امیدواری کرد که در فضای معنوی راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) شاهد کمترین میزان تخلفات و جرائم باشیم.

جلیلیان تاکید کرد: زائرین به هیچ وجه بدون گذرنامه  به مرز مراجعه نکنند و اطلاع داشته باشند که در کشور عراق در خصوص جرائم مربوط به مواد مخدر، قوانین بسیار سختگیرانه‌ای وجود دارد و بعضا مشاهده شده که به دلیل نگهداری مقدار بسیار کمی از مواد مخدر، شخص متهم ماه‌ها در زندان بوده است.

انتهای پیام/پ/ح