به گزارش پایگاه خبری ربیع از شهرکرد، رئیس شورای شهر استان چهارمحال و بختیاری گفت: با انعقاد قرارداد با بیمه ایران مردم استان تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند.

اکبر منصوری در نشست روز پنجشنبه شورای استان با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یک استان حادثه‌خیز به ویژه در زمینه سیل و زلزله است، اظهار داشت: با بروز هرگونه حادثه امکان پرداخت خسارت به حادثه‌دیدگان وجود دارد.

 

وی افزود: در راستای استفاده از ظرفیت جمعیتی شوراها، انسجام بخشیدن به خدمات بیمه‌ای و ترویج فرهنگ استفاده از بیمه حوادث در استان تفاهم‌نامه‌ای با بیمه ایران منعقد می‌شود.

 

رئیس شورای شهر استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در صورت تأیید این طرح و انعقاد تفاهم‌نامه بین شورای استان و بیمه ایران هزینه بیمه حوادث در قالب عوارض با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان پرداخت می‌شود.

 

منصوری با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در شورای شهر بیان کرد: با توجه به اینکه شورای استان ارتباط بیشتری با مردم دارد در نتیجه بهتر می‌تواند مشکلات جامعه را منعکس و از این طریق توفیق بیشتری در توسعه استان حاصل می‌شود.

 

وی با اشاره به ضرورت ضرورت بازتاب فعالیت‌های شورای شهر از طریق رسانه‌های استان تصریح کرد: فعالیت‌های متعددی در شورای استان انجام می‌شود اما اطلاع‌رسانی در مورد شورای استان در حدی نیست که مردم از این مسائل اطلاع داشته باشند از همین‌رو انتظار داریم صدا و سیما اهتمام بیشتری در خصوص معرفی شورای استان و اقدامات انجام شده به وسیله این شورا انجام دهد.