به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از رودبار، هم‌زمان با نهمین روز از دهه فجر انقلاب، پروژه آب‌رسانی ماشمیان بااعتبار ۳۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری و بازارچه صنایع‌دستی و خانه عالم در خورگام رودبار افتتاح شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان  در آیین بهره‌برداری پروژه محرومیت‌زدایی بخش خورگام رودبار  با اشاره به نقش مردم در عمران و آبادانی کشور اظهار کرد: توسعه و پیشرفت منطقه با کمک دولت و مردم محقق می‌شود.

محمد عبدالله پور با بیان اینکه مردم نباید منتظر حل همه مشکلات از سوی دولت باشند گفت: همه مشکلات با همکاری دولت و مردم قابل‌حل است و مردم اکنون می‌بایست  همانند هشت سال دفاع مقدس وارد میدان شوند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به کارهای ارزشمند قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سطح کشور، استان و شهرستان اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی قدم ارزشمندی در راستای محرومیت‌زدایی برداشته و باید همه کمک کنیم که این توسعه و آبادانی گسترده‌تر شود.

منوچهر جمالی با بیان اینکه خورگام از گذشته محروم بوده گفت: اقدامات خوب و ارزشمندی در سال‌های اخیر در خورگام صورت گرفته ولی باید برای رفع مشکلات موجود تلاش بیشتری کرد.

وی با بیان اینکه خورگام در سال آینده به بخش سبز ازنظر شاخص گاز تبدیل می‌شود افزود: توسعه، پیشرفت و آبادانی منطقه نشان‌دهنده دستاورد نظام است که البته نقش مشارکتی مردم در توسعه و پیشرفت منطقه را نباید نادیده گرفت.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهپیمایی روز ۲۲ بهمن از مردم خواست همانند گذشته باصلابت و با مشت‌های گره‌کرده در راهپیمایی حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸