به گزارش پایگاه خبری ربیع، عباس جوشقانیان، قائم‌مقام کمیته امداد استان قم رشد دو برابری مشارکت مردم با کمیته امداد در سال ۹۹ را خاطرنشان و اظهار کرد: این افزایش کمک‌های مردمی، نتیجه اعتماد آن‌ها به این نهاد و بصیرت دینی و انقلابی مردم استان قم است.
وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا در سال جاری، افزایش درخواست‌های مردم از این نهاد را به دنبال داشت گفت: از ۱۸۷ هزار درخواست رسیده به کمیته امداد استان قم به ۱۷۳ هزار درخواست، پاسخ مثبت داده شد.
جوشقانیان ایجاد سه هزار و ۳۵۰ شغل توسط کمیته امداد قم را نیز از اخبار خوش امسال عنوان و اظهار کرد: با پرداخت ۳۱ میلیارد تومان وام کاملاً” قرض‌الحسنه بخشی از مشکلات ۶ هزار و ۱۰۷ نفر از متقاضیان حل شد.
قائم‌مقام کمیته امداد استان قم از ساماندهی هزار و ۲۲۶ ازدواج در سال ۹۹ خبر داد و افزود: امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان هم به‌صورت نقدی، غیر نقدی و کالا هم به زوج‌های جوان کمک شد.
وی از تلاش بی‌وقفه کارکنان کمیته امداد استان قم برای خدمت به ایتام و نیازمندان استان خبر داد و تأکید کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که کمک‌های آن‌ها در جشن نیکوکاری قبل از عید نوروز به دست افراد بی‌بضاعت خواهد رسید.
جوشقانیان، قائم مقام کمیته امداد استان، پس از اتمام فریضه نماز پاسخگوی مردم و پیگیر مشکلات مطرح شده توسط آنها بود.