به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از سنندج، حجت‌الاسلام مختار کرمی در همایش چهلمین سالگرد طلایه‌داران فاطمی که با محور مداحان و هیئات مذهبی استان در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: همه باید بدانیم حفظ انقلاب و برپا نگه‌داشتن پرچم عزت و شرف و همچنین ادامه این راه پرافتخار از رسالت مسوولان است.

وی با اشاره به اینکه باید معارف بلند و عظیم انقلاب اسلامی یعنی تداوم راه و یاد امام را زنده نگه داریم، افزود: همه ما باید بدانیم که این افتخارات که نقشه راه را به ما نشان می‌دهد، نباید این راه را گم کنیم و فراموش کنیم.

وی خاطر نشان کرد: مسوولان نظام برای تحقق جامعه نمونه اسلامی از مصیبت‌هایی که شیاطین برای ما ایجاد می‌کنند باید عبور کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: مدیران نظام و مسوولان باید بدانند همه ما مدیون انقلاب هستیم و هیچ مدیر و مسوولی از نظام و انقلاب طلبی ندارند و این مردم هستند که باید طلبکار باشند.

حجت‌الاسلام کرمی بیان کرد: مردم ما همه‌ چیز را پای انقلاب و رهبر گذاشتند و در همه عرصه‌ها نظام، امام و رهبری را یاری کردند و خوشان را همواره سرباز انقلاب می‌دانند.

وی خطاب به مداحان و هیئات مذهبی حاضر در مراسم گفت: شما انسان‌های صالح و شایسته‌ای هستید که به عشق امام و رهبری برای دفاع از آرمان‌ها وارد عرصه فعالیت‌های دینی و مذهبی شده‌اید.

وی همچنین از فعالیت‌های فعالان فرهنگی و دینی که خالصانه فعالیت می‌کنند تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: به فضل خداوند متعال و به کوری چشم دشمنان نظام ایران اسلامی همچنان پیروز و پرچم افتخار نظام اسلامی که نماد خوبی‌ها و ارزش‌هاست برپا خواهد بود.

در این مراسم که به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، از خانواده شهدا تجلیل شد.

انتهای پیام