به گزارش پایگاه خبری ربیع، مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره حراست مخابرات منطقه اصفهان، با حضور مدیر کل حراست استان,مسئولان حراست مجموعه های سازمان تنظیم مقررات,پست بانک,اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان,شرکت مخابرات ایران و همچنین مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،معاونین وی, جمعی از مدیران مخابراتی و کارکنان اداره حراست این مجموعه امروز یکشنبه مورخ ۹۸/۳/۱۹ در سالن اجتماعات ساختمان ستاد مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در این مراسم جناب آقای حسینی به عنوان رئیس جدید اداره حراست مخابرات منطقه اصفهان معرفی و از زحمات جناب آقای مبارک نژاد قدردانی شد.

مهندس مهدی حیدری زاده مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند آقای مبارک نژاد در زمان تصدی این مسئولیت اظهار داشت: امیدواریم در آینده نیز همچون گذشته شاهد پیشرفت روز افزون و مضاعف فعالیتهای اداره حراست باشیم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سوی حضار از تلاش های آقای مبارک نژاد  تقدیر و تجلیل بعمل آمد و نیز حکم انتصاب جناب آقای حسینی قرائت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت گردید.