مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: حماسه تاریخی ۹ دی با آشکار کردن ظرفیت انقلاب اسلامی در مقابله با جنگ نرم دشمنان، بستر رشد بیداری اسلامی در منطقه را هموار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی با اشار به حماسه ۹ دی، ابراز کرد: تاریخ ۳۳ ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است.
وی تصریح کرد: دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوانمردان این خطّه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت‌های هسته‌ای از نمونه‌های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد است و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده‌اند تا مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام گشته‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه‌ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه ۹ دی ۸۸ نقش بر آب شد.
صادقی خاطرنشان کرد: مردم با الهام از حماسه نهم دی، دیگر اجازه ظهور فتنه جدیدی را به هیچ شخص و گروهی نمی‌دهند و خود با تبعیت از منویات ولایت فقیه از انقلاب اسلامی و باورها و ارزش‌های والای اسلامی تا پای جان حراست می‌کنند.
وی اظهار کرد: حماسه ۹ دی و حضور ده‌ها میلیونی ایرانیان در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله‌های بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیت‌های نهفته در لایه‌های فتنه ۸۸ به شمار می رود و برای همیشه پرچم آگاهی و دشمن ستیزی را در این کشور برافراشته نگه خواهد داشت.
فرمانده پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ابراز کرد: حماسه تاریخی ۹ دی با آشکار ساختن ظرفیت انقلاب اسلامی در مقابله با جنگ نرم دشمنان، بستر رشد بیداری اسلامی در منطقه را هموار ساخت.
صادقی گفت: در حال حاضر امت اسلامی در شرایطی دشوار به سر می‌برد و بحران‌های بزرگ و چالش‌های مهم، امروز و آینده‌اش را تهدید می‌کند و همگان در این شرایط، نیاز به توحید صفوف، نابودی فرقه گرایی و دوری از اختلافات مذهبی را درک کرده‌اند؛ اختلافاتی که قرن‌ها از آن می‌گذرد و به نظر می رسد راه حلی که همگان را راضی کند برای آن وجود ندارد.
وی اضافه کرد: شایسته نیست به بحث و جدل پیرامون موضوع مذکور خارج از چارچوب بحث‌های علمی معتبر بپردازیم، به ویژه اینکه این‌ها به اصول دین و ارکان عقیده مربوط نمی‌شود؛ چراکه همگان به خدای واحد، رسالت پیامبر (ص) و قرآن کریم ایمان دارند و سنت نبوی را به عنوان منبع احکام شرعی و نیز مودت اهل بیت (ع)، نماز، روزه و حج پذیرفته اند.
فرمانده پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: از تمام مردم مومن و ولایتمدار استان اصفهان دعوت می‌کنم که همچون گذشته در صحنه حماسه ۹ دی حضور بهم برسانند و به تمام جهانیان ثابت کنند ملتی که از پشتوانه ائمه اطهار (ع) برخوردار هستند هیچگاه ولی فقیه خویش را تنها نمی گذارند.