به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس/ در جدیدترین مورد از موارد تجاوزات زنجیره‌ای جنسی سلبریتی‌ها در آمریکا، «لسلی مونوِس» مدیر شبکه «سی‌بی‌اس» از جانب ۶ زن به تجاوز جنسی متهم شد.
«الینا داگلاس» هنرپیشه هالیوودی یکی از ۶ زنی است که ادعا می‌کند آقای مونوِس به خاطر رد تقاضای جنسی‌اش او را از کار در یک پروژه کمدی اخراج کرده است. این مورد به فیلم «ملکه‌ها» بازمی‌گردد که در سال ۱۹۹۶ کار شده بود. خانم داگلاس می‌گوید در دیداری که به خاطر همکاری در این فیلم با آقای مونوِس داشته، مونوِس از او تقاضای نامشروع کرده که متعاقب نپذیرفتن وی، دستور به اخراج او از آن پروژه داده است.
مدیر شبکه سی‌بی‌اس در جواب این اتهامات گفته: «در تمام دورانی که در سی‌بی‌اس خدمت کرده‌ام سیاستم احترام فوق‌العاده به بانوان بوده و حتی آنها را در بالاترین پست‌های اجرایی گمارده‌ام. شاید در دهه‌ها پیش مواردی بوده که بانویی را به خاطر عدم کفایت رد کرده باشم؛ لیکن عملکرد من همیشه بر پایه احترام و فهم و درک متقابل بوده است و هیچ‌گاه از موقعیت شغلی‌ام سو‌ء استفاده نکرده و با آن به کسی آسیب نرسانده‌ام.»
مونوِس به عنوان مدیر شبکه سی‌بی‌اس یکی از بانفوذترین افراد حوزه سرگرمی در آمریکا محسوب می‌شود و از او به عنوان موفق‌ترین فرد در این حوزه یاد می‌شود و طبق آمار نیز از زمان تصدی ریاست این شبکه، سی‌بی‌اس به عنوان پربیننده‌ترین شبکه تلویزیونی تبدیل شده است.
با این وجود سیل اتهامات تجاوزهای جنسی که غالبا نیز به حقیقت می‌پیوندد در آماری هر روزه در آمریکا و بویژه در هالیوود در جریان است و شاهد قربانیانی از هنرپیشگان زن مشهور گرفته تا کارمندان جزء که همگی به شکلی ناخواسته و در گوشه گوشه و جای جای استودیوهای هالیوودی در دلهره تجاوزات جنسی و برآورده شدن کام نامشروع بزرگان هنرشان هستند.