به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، محمدعلی غمگسار در خصوص جشن گلریزان امسال در مازندران اظهار کرد: مراسم جشن گلریزان در ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور خیران استان در سالن اجتماعات دادگستری کل استان مازندران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۲۰۶ زندانی جرائم غیرعمد اعم از جرائم ورشکسته‌های مالی غیرکلاهبرداری، مهریه، نفقه و تصادفات که کل جرائم غیرعمد را شامل می‌شود، آزادی داشتیم، افزود: این رقم  به مبلغ  ۸۴ میلیون ریال که ۷۵۰ میلیون تومان از این مقدار منابع استانی بوده که توسط خیران استان جمع‌آوری شده است.

مدیر ستاد دیه استان مازندران خاطرنشان کرد: ستاد دیه از بدو تاسیس سال ۸۱ تا سال ۹۷، تعداد ۴ هزار و ۷۵۰ نفر زندانی با رقم ۷۰۵ میلیارد ریال آزادی داشته است.

این مسؤول با بیان اینکه از منابع بانک‌های استانی و تسهیلات ۴ درصد هم استفاده می‌کنیم که در سال گذشته ۵۶ میلیارد ریال از این طریق داشته‌ایم، بیان کرد: همچنین برای تصادفات ۱۵ میلیارد ریال از منابع صندوق تامین خسارت‌های بدنی کشور بوده است، امیدواریم امسال هم بتوانیم با حضور خیران بزرگوار در مراسم جشن گلریزان برای زندانیان جرائم غیرعمدی که منتظر آزادی هستند با کمک خیرین آنها را آزاد کنیم.

 انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج