مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: امسال نیز برای ایام عید برنامه‌ریزی‌ها شکل گرفته تا مشکلی در تامین اقلام مورد نظر وجود نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبریس ربیع از اصفهان، فرهاد حاجی‌امیری پیش از ظهر امروز در نشستی خبری عنوان کرد: در حوزه بازار اقدامات فراوانی شکل گرفته است، در زمینه تامین میوه شب عید سال گذشته اقدامات مناسبی در راستای تنظیم بازار شکل گرفت، امسال نیز برای ایام عید برنامه‌ریزی‌ها انجام گرفته تا مشکلی در تامین اقلام مورد نظر وجود نداشته باشد.

وی گفت: از دیگر اقدامات می‌توان به رصد و پایش بازار برای بررسی نوسانات قیمت کالاهای اساسی اشاره کرد تا جلوی متضرر شدن تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گرفته شود.

مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان بیان کرد: خوشبختانه همکاری خوبی با انجمن‌های صنفی کشاورزی داریم و جلسات متعددی در همین ارتباط تشکیل شده است. با اقدامات شکل گرفته در ایامی همچون ماه مبارک رمضان و ایام محرم هیچ گونه مشکلی در بازار نداشتیم و در یکسال گذشته ثبات در قیمت کالاهای اساسی مشاهده شد.

وی گفت: سیاست‌های حمایتی در راستای حمایت از تولیدکنندگان انجام می‌دهیم، از جمله این قوانین می‌توان به موضوع خرید تضمینی اشاره کرد، البته نیاز است در زمینه برندسازی، و بسته‌بندی اقداماتی شکل گیرد.

حاجی امیری تصریح کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که بسته بندی محصولات کشاورزی در مبدا شکل گیرد تا هم کاهش هزینه داشته باشیم و هم قیمت مدیریت شود.