به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام مهدی کیانی‌اصل امروز در شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری دهدشت اظهار داشت: تریبون نماز جمعه در اختیار مدیران برای ارائه خدمات نظام و اقدامات دستگاه و نهادها است.

امام جمعه سوق گفت: اینکه مدیران استقبال نمی‌کنند یا نمی‌خواهند به مردم بگویند چه کارهایی انجام شده یا خدای ناکرده این القا می‌شود که خدمت و عملکردی ندارند که ارائه دهند.

وی تصریح کرد: هر مدیری عملکرد دارد باید به مردم بگوید چه خدماتی انجام شده است.

کیانی‌اصل با بیان اینکه انتقادها ناشی از بی‌اطلاعی از خدمات مدیران است، ادامه داد: ضعف از مدیر است که خدمات را نمی‌گوید.

وی گفت: در این شرایط ایجاد یاس و نا امیدی مردم را بی‌اعتماد می‌کند
سال انتخابات است نیاز به حضور مردم در صحنه داریم این حضور امنیت و اقتدار نظام را نشان می‌دهد.

امام جمعه سوق ایجاد فشار مدیران بر زیردستان برای حمایت از کاندیدا را حق‌الناس دانست و تأکید کرد: مردم انتظار دارند از مقام خود به نفع شخص خاص بهره‌برداری نکنیم هر کسی یک رای شخصی دارد و قابل کتمان نیست ولی رای نباید در فضای اداری برای ایجاد فشار بر مجموعه اداری باشد.

وی گفت: حضور مسؤولان در بین مردم و مدیریت جهادی دلگرم کننده است در چند ماه مانده به انتخابات کاروان اداری در بخش‌ها و روستا درددل مردم را بشنوند زمینه امیدواری مردم به مسئولان بیشتر می‌شود.

کیانی‌اصل با اشاره به دهه ولایت خواستار همکاری ادارات و شهرداری‌ها رد برگزاری جشن عید غدیر شد و افزود: مشکل اساسی کشورهای گرفتار جنگ و خونریزی به خاطر فراموشی غدیر است.

انتهای پیام/