نماینده مردم شهرستان دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی: ما نماینده دولت نیستیم، نماینده مردم هستیم، چنانچه نارضایتی نسبت به ما وجود دارد، باید به ما ارجاع شود، ما نیز تعامل لازم را با فرماندار شهرستان داریم، تا مشکلات برطرف شود و چنانچه مدیرانی داشته باشیم که اهل تعامل نیستند جایگاهی در دستگاه های مختلف ندارند.

 به گزارش ربیع به نقل از صاحب نیوز ،نماینده مردم شهرستان دهاقان و شهرضا در جلسه شورای اداری که روز سه شنبه با حضور مسئولان برگزار شد گفت: ما مدیرانی می خواهیم که کارشناسی شده در این جلسات شرکت کنند، تا خروجی خوبی از این جلسات داشته باشیم.سمیه محمودی با تأکید بر اینکه ما خادم مردم هستیم، افزود: ما آمده ایم تا قدمی برداریم و کاری کنیم تا شرایط مردم و زندگی مردم را تأمین کنیم.

وی خاطر نشان کرد: جهت انجام این مسئولیت نیازمند تعامل و همکاری بین ادارات مختلف شهرستان هستیم و آنجه برای ما مهم است همکاری بین دستگاههای دولتی و مختلف است.

محمودی اذعان داشت: اگر تعامل نباشد حرکتی به سمت جلو نخواهیم داشت و باید از ظرفیت های شهرستان به نحو احسن استفاده لازم را ببریم تا در هر دو منطقه پیشرفت لازم را داشته باشیم.

نماینده شهرستان های دهاقان و شهرضا تصریح کرد: ما نماینده دولت نیستیم، نماینده مردم هستیم، چنانچه نارضایتی نسبت به ما وجود دارد، باید به ما ارجاع شود، ما نیز تعامل لازم را با فرماندار شهرستان داریم، تا مشکلات برطرف شود و چنانچه مدیرانی داشته باشیم که اهل تعامل نیستند جایگاهی در دستگاه های مختلف ندارند.

وی با توجه به پروژه های ناتمام در شهرستان گفت: موضوعی که برای ما مهم است و دولت نیز بر آن بسیار تأکید دارد اتمام پروژه های ناتمام است، البته اکنون پروژه جدیدی را شروع نکرده ایم، باید پروژه های ناتمام را به اتمام برسانیم تا دیگران وارث عملکرد بد ما نشوند و باید کاری کنیم که نام نیک از ما مسئولان بر جای بماند.

محمودی با اشاره به بحران آب در منطقه افزود: باید در مورد مصرف برق و آب که یکی از بزرگترین بحران های شهرستان است فرهنگسازی کنیم تا با مصرف بهینه با مشکل جدی مواجه نشویم.

وی اصحاب رسانه در دو شهرستان را با اخلاق ترین اصحاب رسانه دانست و گفت: اصحاب رسانه و کسانی که در دو شهرستان تلاش می کنند تا مشکلات به گوش مردم و مسئولان برسد، با اخلاق ترین افراد هستند و لازم می دانم با توجه به نزدیک شدن به روز خبرنگار از این افراد کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم.