به گزارش پایگاه خبری ربیع، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در دیدار با دکتر بشارت مدیر کل ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری طی سخنانی ارتباطات مسئولین با مردم را مورد توجه قرار داد و گفت: تا پیش از شیوع کرونا بر اساس ابلاغیه ای که به دستگاه های اجرایی صورت گرفت، مدیران اجرایی مکلف به ملاقات هفتگی با شهروندان شدند.

وی با اشاره به محدودیت های ملاقات حضوری به دلیل شیوع بیماری افزود: در شرایط پسا کرونا مدیران موظف به حضور در مرکز سامد استان و پاسخگویی تلفنی به شهروندان شدند.

سرمست برنامه ریزی هفتگی و موضوعی در ایام هفته در استانداری قم را مورد توجه قرار داد و گفت: اختصاص روز های سه شنبه به جلسات و بازدید های اقتصادی و رفع مشکلات بخش های خصوصی در این زمینه یکی از رویکرد های اساسی مدیریت استان در توجه به درخواست های مردمی است.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال جاری تحت عنوان جهش تولید، شناسایی واحدهای غیرفعال را مورد توجه قرار داد و گفت: در سال گذشته ۲۵ واحد صنعتی به مدار تولید بازگشتند و تا پایان دی ماه سال جاری ۳۴ واحد صنعتی احیاء شدند.

استاندار قم همچنین الکترونیکی نمودن فرآیندهای ارائه خدمات به شهروندان توسط دستگاه های اجرایی را از دیگر اولویت های مدیریت استان دانست و ادامه داد: با تحقق ارائه خدمات به صورت الکترونیکی، پاسخگویی ادارات به شهروندان افزایش خواهد یافت.