به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از اراک، به نقل از پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی سیدعلی حسینی گفت: پلیس راهور با همکاری دیگر عوامل انتظامی به منظور هر چه بهتر برگزار شدن راهپیمایی ۲۲ بهمن، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی لازم را در روز ۲۲ بهمن در مناطق مختلف استان مرکزی به اجرا در خواهد آورد.

وی تصریح کرد: این محدودیت‌ها در شهر اراک از ساعت ۷ صبح روز ۲۲ بهمن در  چند مسیر که منتهی به راهپیمایی است، اعمال می‌شود.

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی ادامه داد: این مسیرها در اراک از خیابان شهید بهشتی به سمت میدان شهدا، از خیابان شهید رجایی به سمت میدان شهدا، از میدان شورا به سمت خیابان ۲۲ بهمن و مخابرات، تمامی خیابان‌های منشعب به خیابان‌های محسنی، شهدا و ادبجو، از خیابان شیخ فضل الله نوری به سمت خیابان محسنی، از تقاطع خیابان شهید ادبجو به سمت میدان البرز، از میدان جهاد به سمت میدان سرداران، از خیابان دانشگاه به سمت مصلی بیت‌المقدس اراک، تمامی خیابان‌های منتهی به مصلی بیت‌المقدس اراک به مانند خیابان‌های فدائیان اسلام، پروین اعتصامی و… از چهار راه دکتر حسابی به طرف پل خیبر است.

حسینی با اشاره به این که محدودیت‌های ترافیکی تا پایان مراسم راهپیمائی ۲۲ بهمن ادامه دارد، یاد آور شد: همچنین  برابر هماهنگی‌های انجام شده از ساعت ۲۲ روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه در مسیرهای راهپیمایی هیچ خودرویی اجازه پارک نداشته و خودروهای پارک شده در این مسیرها به وسیله جرثقیل به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.

این مقام انتظامی با دعوت از عموم مردم شهید پرور استان مرکزی برای شرکت در مراسم با شکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن افزود: از شهروندان انتظار داریم مانند همیشه با ماموران پلیس راهور همکاری لازم را به عمل آورده و حتی المقدور از آوردن خودروی شخصی خود به مسیرهای اعلام شده پرهیز کنند.

انتهای پیام/