رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف ۲۲۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۴۱ کیلو و ۷۰۰ گرم هروئین خبر داد.

به گزارش  از اصفهان؛ سرهنگ”سید تقی حسینی” اظهار داشت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، ایستگاه ایست و بازرسی شهید”امامی”شهرستان “شهرضا ، ایست و بازرسی شهید”شرافت”شهرستان “نائین” ، یگان تکاوری اصفهان و ماموران انتظامی شهرستان “نجف آباد” در ۲۴ ساعت گذشته مقدار ۲۶۶ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و هروئین را کشف و ۹ سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: ماموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید ” شرافت ” شهرستان نائین در بازرسی از یک تریلر کشنده ۱۳۱ کیلو تریاک را که در تخته های اتاق بار جاساز شده بود کشف کردند.

این مقام انتظامی هچنین از کشف ۷۹ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک توسط ماموران ایست و بازرسی شهید “امامی” شهرستان شهرضا خبر دادو گفت: ماموران مستقر در این ایستگاه در بازرسی از دو دستگاه کامیون باری این مواد را کشف کردند.

سرهنگ حسینی اضافه کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در ورودی شهر اصفهان از سمت شهرستان “شاهین شهر” مقدار ۴۱ کیلو و ۷۰۰ گرم هروئین را در بازرسی از یک سواری پژو پارس کشف کردند.

حسینی بیان داشت : در عملیات دیگری که در محور “ابرکوه به اسفندران ” انجام شد مقدار ۱۲ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک توسط ماموران یگان تکاوری اصفهان و در بازرسی از یک سواری پراید کشف شد .

این مقام مسئول عنوان کرد: مقدار دو کیلو تریاک نیز توسط ماموران انتظامی شهرستان “نجف آباد ” کشف شد .