به گزارش پایگاه خبری ربیع از شهرکرد، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گفت: در راستای اجرای طرح تشدید برخورد با قاچاق کالا، ماموران این فرماندهی یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال انواع کالای قاچاق را کشف و ۹ قاچاقچی را دستگیر کردند.

سرهنگ ” فضل الله برزوئی” گفت: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر سوء استفاده قاچاقچیان از محورهای ارتباطی استان برای حمل کالای قاچاق، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی استان با همکاری ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن و لردگان، طرح مبارزه با قاچاق کالا را در محور “لردگان – بروجن” به مرحله اجرا گذاشتند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیات ایست و بازرسی در این محور سه دستگاه وانت بار و شش دستگاه خودرو سواری مشکوک به حمل کالای قاچاق را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها مقادیر زیادی کالای خارجی قاچاق شامل: انواع لوازم آشپزخانه، تلویزیون ال ای دی،سیگار، البسه مردانه و زنانه، لامپ ،سم کشاورزی و کراتین به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال کشف شد.

برزویی، با اشاره به معرفی ۹ قاچاقچی دستگیر شده به مراجع قضائی، از عموم مردم خواست هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا را، از طریق ارسال پیامک یا تماس تلفنی به فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.