به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از چادگان، حجت‌الاسلام محمود بنی جمالی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چادگان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد گفت: با توجه به عدم تعهد بر جام از سوی سران کشورهای عضو اجرای گام چهارم تعهدات برجامی از سوی جمهوری اسلامی به دستور ریاست جمهوری باعث متزلزل شدن حکومت‌های اروپایی شد که از دولت تشکر می‌کنیم.

وی افزود: اجرای مرحله چهارم بر جام از سوی دولت ستودنی است چون با اجرای این طرح تمام معادلات دشمن به هم ریخته شد.

وی به مشکلات کارگران سازمان عمران زاینده‌رود اشاره کرد وبیان داشت: در جلسه‌ای که با حضورمسؤولان شهرستان و مدیرعامل زاینده برگزار شد مقرر شد کارگران سازمان عمران زاینده‌رود فعلاً به‌صورت نیروهای حجمی نباشند و همانند سال‌های قبل به کار خود ادامه دهند تا پس از یک سال نسبت به ارزیابی کار کارگران انجام‌شده که حقی از این عزیزان ضایع نشود.

وی گفت: تقوا باعث افزایش روزی در خانواده و جامعه می‌شود و همچنین دوری از گناه می‌شود که در این راستا اولیا وظیفه سنگینی را بدوش خواهند کشید تا هم‌خانواده وهم جامعه دچار لغزش نشود.

بنی جمالی عنوان کرد: همان‌طور که هر فرد مواظب غذای بدنش هست باید مواظب غذای روح و روان خودش نیز باشد تا دشمنان برایمان آنان رخنه نکند.

 کارگران دهکده عمران زاینده‌رود چادگان طی روزهای گذشته نسبت به انعقاد قراردادهای حجمی که بخشنامه سازمان شهرداری‌ها و همیاری‌ها است، اعتراض داشتند.

انتهای پیام/