به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، محمدرضا آمویی امروز  اظهار داشت: به‌دنبال وقوع قتل جوانی ۳۲ ساله در کوه‌های اطراف اسلام آبادغرب با سلاح گرم، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در همین رابطه کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان اسلام‌آباد غرب و ماموران پاسگاه کله‌جوب تحقیقات گسترده خود را برای دستگیری قاتل آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرکننده موفق شدند قاتل فراری را که در یکی از محله‌های شهر اسلام آبادغرب مخفی شده بود، دستگیر کنند.

آمویی یادآور شد: متهم دستگیر شده که فردی ۶۰ ساله است در بازجویی‌ها به قتل خواهرزاده همسرش اعتراف و انگیزه‌اش را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی با اشاره به بازسازی صحنه قتل، از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

آمویی در پایان با توصیه به رعایت خویشتن‌داری، از شهروندان خواست تا مشکلات خانوادگی خود را از طریق دادگاه‌های خانواده رفع و برای دریافت مشاوره‌های لازم به مراکز مشاوره کلانتری‌های سطح استان مراجعه کنند.

انتهای پیام/پ