به گزارش پایگاه خبری ربیع، مهندس هاشم امینی با اشاره به نقش بارز بهره برداران در ارائه خدمات پایدار به مشترکین عنوان کرد: فعالان در حوزه بهره برداری با نگهداری اصولی و بهره برداری صحیح از تاسیسات و منابع نقش بارزی در ارائه خدمات پایدار به مردم دارند.

وی تعهد، تخصص، پشتکار، دقت و تلاش شبانه روزی را از ویژگی‌های بهره برداران برشمرد و خاطرنشان ساخت: ویژگی‌های منحصر بهره برداران که همان تعهد، تخصص، پشتکار، دقت، سرعت و تلاش شبانه روزی است منجر به استمرار ارائه خدمات بهینه به مردم می‌شود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان چگونگی کیفیت و کمیت ارائه خدمات به مشترکین را مرتبط با مهارت و دانش بهره برداران در بهره برداری از منابع و تاسیسات دانست و خاطرنشان ساخت: برخورداری بهره برداران از دانش روز و مهارت کافی در بهره برداری و نگهداری از تاسیسات و منابع ارتباط مستقیمی در ارائه خدمات مستمر به مردم دارد که مطمئناً با برگزاری این مسابقات شاهد افزایش مهارت بهره برداران در حوز ه های مختلف بهره برداری خواهیم بود.

مهندس هاشم امینی با اشاره به تأمین آب شرب بیش از ۴ میلیون نفر از طریق تصفیه خانه آب باباشیخعلی اعلام کرد: تصفیه خانه آب باباشیخعلی که تأمین کننده آب شرب بیش از ۴ میلیون نفر می‌باشد توسط بهره برداران نگهداری و در مدار قرار می‌گیرد پس می‌طلبد بهره برداران با ارتقاء سطح دانش درصدد خدمات رسانی بهینه بیش از گذشته به مردم باشند.

وی برگزاری مسابقات را بهانه‌ای دانست تا از این طریق به نقاط ضعف و قوت در بخش بهره برداری بیش از گذشته پی ببریم خاطرنشان ساخت: قطعاً برگزاری این مسابقات در شناسایی نقاط قوت و ضعف حوزه بهره برداری بسیار مؤثر است که این امر تأثیر بسزایی در افزایش راندمان در بخش بهره برداری دارد.

مهندس امینی اصفهان را پیشگام در صنعت آبفا کشور دانست و بیان داشت: استان اصفهان با بیش از نیم قرن سابقه در فعالیت صنعت آب و فاضلاب یکی از قدیمی‌ترین استانها درکشور بشمار می‌آید براین اساس فعالان در صنعت آبفا اصفهان باید پیشرو در رشد وشکوفایی این صنعت در کشور باشند.

لازم به یادآوری است پس از پایان برگزاری مرحله استانی مسابقات فنی و تخصصی مهارتهای بهره برداری شرکتهای آب وفاضلاب در کشور در نهایت در بخش تعمیرات خطوط لوله آب شرکت آبفا روستایی اصفهان به مرحله بلوکی راه یافت و تیمهای آبفا منطقه ۳ ویک به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.

در بخش نصب انشعاب آب تیم آبفا خوروبیابانک به مرحله بلوکی رسید و تیمهای آبفا روستایی اصفهان و آبفا نجف آباد در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

در بخش نصب انشعاب فاضلاب تیم آبفا کوهپایه به مرحله بلوکی راه یافت و تیمهای آبفا منطقه یک و آبفا روستایی خوروبیابانک به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.

در بخش عیب یابی مدار فرمان تابلوهای برق تیم آبفا لنجان به مرحله بلوکی صعود کرد و تیمهای آبفا ستاد مرکزی و تصفیه خانه فاضلاب شمال به ترتیب به مقامهای دوم و سوم رسیدند.

در بخش آزمون کنترل شیمیایی آب خانم محدثه السادات شاهمردای و شیما شاپور بلند به مرحله بلوکی راه یافتند و سید محسن حسینی و ریحانه نصر اصفهانی مقام دوم و فاطمه عقدایی و مریم پور عباسی به مقام سوم دست یافتند.