به گزارش  پایگاه خبری ربیع وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: باند قاچاق مواد مخدر در شرق با دو تن تریاک که قصد انتقال آن‌را به تهران داشت متلاشی شد؛ با کشف این مواد، مقدار مواد مخدر مکشوفه استان به ۲۸ تن رسید.

سردار عبدالرضا آقاخانی ضمن اشاره به منهدم کردن دو باند قاچاق مواد مخدر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان طی دو عملیات جداگانه موفق شدند دو باند قاچاق مواد مخدر در شرق که قصد انتقال دو تن تریاک به تهران را داشتند، متلاشی کنند.

وی با اشاره به اینکه این مواد توسط دو دستگاه تریلر و هفت نفر در حال قاچاق بود، افزود: با کشف این مواد، مقدار مواد مخدر مکشوفه پلیس استان به ۲۸ تن رسید که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشته است؛ پیش‌بینی می‌شود باتوجه به حجم سنگین عملیات‌های پلیس، رشد کشفیات مواد مخدر پلیس استان به ۳۰ درصد برسد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه بیشترین مواد مخدر مکشوفه متعلق به تریاک است، خاطرنشان کرد: در بحث توزیع مواد مخدر صنعتی، برخوردهای خوبی از سوی پلیس صورت گرفته، به‌گونه‌ای که کشفیات این نوع مواد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۵ درصد رشد داشته است.

آقاخانی موضوع مقابله با توزیع مواد مخدر در محله‌ها را یکی از ماموریت‌های خاص و مهم این فرماندهی برشمرد و اظهار کرد: در این راستا، پاک‌سازی محله‌ها را سرعت بخشیده و بادقت و ظرافت خاصی مقابله با خرده‌فروشان مواد مخدر را دنبال خواهیم کرد.

وی در پایان تصریح کرد: به شهروندان خوب استان اصفهان اطمینان می‌دهم که تا پایان امسال برخورد سنگین و ضربتی با خرده‌فروشان مواد مخدر انجام داده و از مردم نیز انتظار داریم مانند همیشه همکاری خوبی در این زمینه با پلیس داشته باشند و مطمئناً اجرای دقیق و موفق این ماموریت باعث کاهش توزیع مواد مخدر در محله‌ها خواهد شد.