به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از جام جم ،حسن یاردوستی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان اصفهان از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از غرق شدن ۲ جوان در استخر آبی واقع در یک باغ اطراف شهر اصفهان مطلع و به محل اعزام شدند.

وی افزود: در اثر این حادثه ۲ برادر ۱۸ و ۲۰ ساله برای شنا کردن داخل استخر آب کشاورزی شده بودند که غرق شده و جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از حضور گروه‌های امدادی و خدمت‌رسان در محل خبر داد و بیان داشت: علت وقوع این حادثه تلخ عدم مهارت کافی برای شناکردن اعلام‌ شده است.

وی در پایان با اشاره به گرمی هوا و تمایل جوانان به شناکردن، توصیه کرد: برای شنا کردن به استخرهای سرپوشیده و مجاز که دارای غریق‌نجات است مراجعه کنید تا شاهد داغ‌دار شدن خانواده‌ای دیگر نباشیم.

دستگاه میکسر جان ۲ جوان را گرفت

حسن نیکبخت نیز با اشاره به مرگ ۲ جوان توسط برق‌گرفتگی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق‌گرفتگی ۲ جوان در منطقه زازران ابتدای جاده ولاشان-حسین‌آباد، گشت انتظامی به محل اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه ۲ جوان ۲۷ و ۳۰ ساله در حال ساخت مصالح ساختمانی با دستگاه میکسر بودند که در اثر اتصال دچار برق‌گرفتگی می‌شوند و جان خود را از دست می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان در پایان به عموم مردم توصیه کرد: در همه حال موارد ایمنی را رعایت کنید تا شاهد داغ‌دار شدن یا بی‌سرپرست شدن خانواده‌ها نباشیم.

۲۳۰