به گزارش پایگاه خبری ربیع، آذر ماه امسال با اتفاقی تلخ همراه شد، زلزله‌ای سهمگین و غیرقابل انتظار که خانه و کاشانه‌های بسیاری از هموطنان کردنشین غرب کشور را زیر و رو و دلهای آنها را داغدار کرد؛ زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر که در دو شهر قصر شیرین و سرپل ذهاب، استان کرمانشاه خساراتی بسیار برجا گذاشت.

اما از آنجا که طبق کلام وحی، در دل هر سختی و غم، حکمتی از الطاف پرودگار نهفته است، این رخداد طبیعی بار دیگر، تلنگر و محکی شد بر بیداری روح احسان و محبت در بین میلیون‌ها زن و مرد این سرزمین.

از همان ساعات اولیه وقوع زلزله، نیروهای ارتش و سپاه با حضور در این مناطق به کنترل اوضاع و ساماندهی وضعیت زلزله زدگان اقدام کردند. کاری که بلافاصله با موج عظیم کمک‌های خودجوش مردمی در شبکه‌های اجتماعی برای ارسال مواد مورد نیاز زلزله زدگان و جمع‌آوری کمک‌های مالی برای ارسال به این مناطق همراه شد، اخباری شیرین و دلگرم کننده که بازتاب و تاثیرات نوید بخش آن هر لحظه موجی از امید را در میان آوارهای سرد و تلخ زلزله روانه می‌کرد.

در این بازار گرم همدلی  و اتحاد، بازدید سرزده  رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، این بار دلهای کرمانشاهیان را با مهر و عطوفتی شیرین لرزاند. رهبر انقلاب در بازدیدی کاملا مردمی و بی‌تکلف با زلزله زدگان مانند پدری دلسوز شنوای درد و دل‌های آنها و تسلی دل داغدیگان شدند.

بازتاب این دیدار شیرین مردمی در شبکه‌های اجتماعی بسیار چشمگیر و رسا بود، ده‌ها ویدئو و تصویر ساده اما پرمهر از حضور رهبرانقلاب.

در ادامه یکی از تصاویر ناب و گرم را مشاهده خواهید کرد.

 عکسی خاص از رهبر انقلاب در سرپل ذهاب

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان