به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، دکتر محمد وحدتی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی به مناسبت هفته تامین اجتماعی با اشاره به مطالبات مردم برای تسهیل در دریافت خدمات درمانی، بر ایجاد درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در  شهرستان بستان آباد تاکید کرد.
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی طی سال های اخیر به خصوص در حوزه درمان، اقدامات بسیار قابل توجهی را به جمعیت تحت پوشش خود ارائه داد و با جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی تابعه، خدمات صد در صد رایگان و مطلوبی را به مردم ارائه کرد.
دکتر وحدتی با بیان اینکه هرچه ارائه خدمات درمانی به مردم تخصصی تر باشد، رضایتمندی بیشتری حاصل خواهد شد، اظهار امیدواری کرد این روند تداوم یابد.
وی افزود: بیش از ۵٠ درصد مردم شهرستان بستان آباد، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه خاص و ایجاد مراکز درمانی تامین اجتماعی در شهرستان بستان آباد به منظور رفاه حال بیشتر مردم این شهرستان شد.
وی اظهار داشت: به دلیل عدم درمانگاه های تخصصی، مردم شهرستان بستان آباد برای دریافت خدمات درمانی به مرکز استان مراجعه می کنند که این امر سبب ایجاد هزینه های هنگفت و اتلاف وقت به مردم می شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به وجود بیش از ۴ هزار واحد صنعتی و اشتغال، معادل بیش از یک سوم جمعیت شهرستان بستان آباد در بخش کامیون داری و رانندگی اشاره کرد و گفت: بحث بیمه یکی از حیاتی ترین و جدی ترین مسائل مردم این شهرستان است.
دکتر وحدتی در خصوص طرح بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه‌ای اظهار داشت: این طرح کمک بزرگی به کارفرمایان بدهکار است و از تعطیلی کارگاه ها و رکود اقتصادی پیشگیری می کند.