به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام حسن بت‌شکن ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت که مصادف با میلاد پیامبر (ص) است، اظهار کرد: بزرگ‌ترین نعمت برای ما مسلمانان وجود پیامبر (ص) است چرا که اگر تمام امکانات مادی عالم را هم در اختیار داشتیم باز هم در گمراهی به سر می‌بردیم.

امام جمعه موقت گلپایگان افزود: امر هدایت مهم است و باید برای اینکه خطری اعتقادات ما را تهدید نکند جان را فدای حفظ دین کرد.

حجت‌الاسلام بت‌شکن با بیان اینکه اگر دین انسان تباه شود خودش نیز تباه می‌شود چرا که دین و اعتقاد انسان بزرگ‌ترین سرمایه و مقامش است، گفت: غارت‌زده واقعی کسی که دین وی به یغما کشیده شده باشد.

وی با بیان اینکه استکبار و استعمار جهانی برای غارت دین و از بین رفتن دین در تلاش هستند و تمام زمینه‌ها را فراهم می‌کنند، افزود: تا زمانی که دین و معارف دین در جامعه حاکم باشد جامعه نابود نخواهد شد اما اگر جامعه بر اساس هجمه‌های دشمنان در مسیر دین حرکت نکند نابود و تباه خواهد شد.

امام جمعه موقت گلپایگان با بیان اینکه وحدت در جامعه از نان شب نیز مهم‌تر است چرا که دشمنان همواره از تفرقه‌افکنی سو استفاده می‌کنند، افزود: برای ایجاد وحدت باید حول یک محور آن هم ولایت فقیه گرد آییم.

حجت‌الاسلام بت‌شکن گفت: تنها راه وحدت دور امام و پیشوای خود گرد آمدن است با شعار دادن وحدت ایجاد نمی‌شود باید با اتحاد و دوستی به وحدت عمل کرد.

وی تصریح کرد: در برهه‌ای که اسرائیل به عنوان پایگاه غرب ضعیف شده است با بهانه‌گیری مختلف در برجام و اعمال تحریم‌ها به دنبال سقوط ایران هستند.

امام جمعه موقت گلپایگان گفت: دشمنان داعش را به وجود آورد تا وحدت شیعه و سنی را برهم زنند، استعمار انگلیس هیچ‌گاه حامی حقوق مردم نبود که نمونه بارز آن نهضت تنباکو بود که پس از آن به دنبال توطئه افکنی برخاست.

انتهای پیام/