به گزارش پایگاه خبری ربیع، اشتباه بچه‌گانه خالد عیسی دروازه‌بان تیم فوتبال العین امارات باعث شد که این تیم دومین باخت متوالی خود در رقابت‌های آسیایی را تجربه کند.

تیم فوتبال العین که در هفته اول رقابت‌های آسیایی برابر سپاهان با چهار گل شکست خورده بود، روز گذشته در برابر النصر عربستان قرار گرفت که در نهایت این دیدار را با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

این باخت در حالی اتفاق افتاد که العینی‌ها با گل عمر یاسین در دقیقه ۱۸از حریف پیش بودند اما گل علی مختار روی پاس نورالدین امراباط در دقیقه ۵۷ بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۸۱ اما اشتباه خالد عیسی دروازه‌بان تیم العین در گوشه زمین باعث شد که عبدالرزاق حمدالله ستاره مراکشی تیم النصر توپ ربایی کند و با یک ضربه ساده دروازه خالی العین را برای بار دوم باز کند.

خالد عیسی پس از پایان بازی با انتشار توئیتی از تمام هواداران العین عذرخواست و ابراز امیدواری کرد که هواداران او را ببخشند. عده زیادی از هواداران العین در شبکه‌های اجتماعی با وجود این اشتباه، از وی دلجویی کردند و گفتند که خاطرات خوبی که با تو داشته‌ایم را فراموش نمی‌کنیم و به امید روزهای روشن بعدی هستیم.