طنین آوای برتر در فرهنگ‌سرای مهر شنیده شد
آغاز رقابت علاقه‌مندان به خوانندگی در جشنواره موسیقی سنتی مهر کاشان
همزمان با ماه ربیع‌الاول، جشنواره موسیقی سنتی مهرکاشان با بخش رقابتی «آوای برتر» در فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، مسابقه آوای برتر بخشی از جشنواره موسیقی سنتی مهر است که با تلاش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و حوزه موسیقی شورای هنر شهرداری کاشان در سه رده سنی الف (۸ تا ۱۵ سال) گروه سنی ب( ۱۶ تا ۲۵ سال )و گروه سنی ج (از ۲۶ سال به بالا) برگزار می‌شود.
دبیر نخستین جشنواره موسیقی سنتی مهر کاشان در رابطه با این رویداد گفت: در این برنامه که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حضور ۶۰ نفر شرکت کننده در فرهنگ‌سرای مهر اجرا می‌شود، علاقه‌مندان به خوانندگی و هنرجویان عرصه موسیقی در رشته آواز و در دو بخش سنتی و پاپ با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
وحید خسروی با بیان اینکه مرحله مقدماتی مسابقه «آوای برتر» طی سه شب اجرا می‌شود، اذعان کرد: هیات داوران این مسابقه، متشکل از ناصرکامش، دانیال معمارنژاد، مهران مبینی و حسین مشجری، موظف به انتخاب سه اثر از هر رده سنی خواهند بود تا در مرحله نهایی شاهد حضور ۱۸ نفر شرکت کننده و انتخاب افراد برتر از هر رده باشیم.