به گزارش پایگاه خبری ربیع، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح تولید بتن سیال بروجن خبر داد.

سماعیل عامری گلستان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، با اشاره به اینکه شورای برنامه ریزی مکانی است که تنها به طرح‌های مبرا از ایراد رسیدگی می کند، اظهار کرد: ابتدا لازم است کارگروه های مربوطه ابتدا ایراد و مشکلات طرح مورد نظر را برطرف کرده و سپس در شورای برنامه ریزی و توسعه مطرح سازند.

وی طرح‌های اتاقک نگهبانی در اراضی پردنجان و باباحیدر ،به ترتیب به مساحت ۳۰ و ۲۵ متر مربع ، طرح هتل آپارتمان در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۷۴۰ مترمربع و طرح تغییر کاربری از زراعت آب موجود به پایگاه امداد ونجات به مساحت یک‌هزار مترمربع، را از طرح‌های مورد تصویب این جلسه در شهرستان فارسان برشمرد.

عامری افزود: طرح مرغ تخم گذار به مساحت هشت‌هزار مترمربع و مجموعه تفریحی فرهنگی ورزشی قزلحصار در زمینی به مساحت ۲۱.۶ هکتار موسوم به تپه قزالحصار در شهر کیان مورد اجرا قرار می‌گیرند.

وی از اجرای طرح پرورش ماهی در روستای ترکی کوهرنگ به مساحت چهار هزار مترمربع و طرح تولید بتن سیال بروجن خبر داد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خاطر نشان کرد: طرح های مورد اجرا در شهرستان لردگان شامل طرح قرنطینه دامپزشکی موسوم به ده چنار علیا، ایستگاه پمپاژ به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در گرداب سفلی و پرواربندی بره فلارد در زمینی به مساحت یک‌هزار و۰۰ ۵ مترمربع خواهند بود.