به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در راستای بهره‌گیری از ظرفیت هنری دانشجویان و مشارکت هرچه بیشتر آنها در حوزه امور دانشجویی در نظر دارد «طراحی پوستر هفته سراهای دانشجویی سال ۹۸» را با اعلام فراخوان عمومی و از طریق مسابقه به دانشجویان واگذار کند.

براساس این گزارش، دانشگاه‌ها موظف هستند اطلاعیه مذکور را از طریق وب سایت دانشگاه‌ها و همچنین تبلیغات محیطی در فضای مناسب دانشگاه و سراهای دانشجویی در معرض دید عموم دانشجویان قرار دهند.

شرایط مسابقه، شرکت برای تمامی دانشجویان آزاد است، هر دانشجو می‌تواند حداکثر ۳ اثر به دبیرخانه ارسال کند. آثار باید در ابعاد ۷۰ در ۵۰ و با کیفیت dpi ۳۰۰ و در قالب jpg ارسال شود. چنانچه طرح پیشنهادی از منابع یا تصاویر خاصی الهام یا استخراج شده باشد در این زمینه توضیح کامل ارائه شود.

براساس این گزارش، در تمام آثار باید متن «هفته سراهای دانشجویی گرامی باد هفتم تا سیزدهم اردیبهشت ۹۸» قید شودو سایر اطلاعات پوستر پس از تأیید نهایی آن اضافه می‌شود.

صندوق رفاه دانشجویان از اثر منتخب در تابلوهای دانشگاه‌ها و سراهای دانشجویی سراسر کشور استفاده می‌کند و تقاضای حضور در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از سوی هنرمند خواهد بود.

مهلت ارسال آثار حداکثر تا ۲۰ فروردین ۹۸ است و آثار باید به نشانی khabgah.refah@gmail.com ارسال شود. به اثر منتخب مبلغ ۲۰ میلیون ریال به عنوان جایزه تعلق خواهد گرفت و لوح افتخار توسط صندوق رفاه دانشجویان به هنرمند اهدا می‌شود. به دو نفر بعدی ضمن اهدا لوح تقدیر جوایزی به رسم یادبود تقدیم می‌شود.

انتهای پیام/