به گزارش خبرگزاری ربیع از شهرکرد، نماینده مردم شهرستان اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب قانون و برطرف شدن خلاءهای آن برای حمایت گسترده و مستدام از آمران و ناهیان لازم است.

حمیدرضا عزیزی اظهار کرد: قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در راستای حمایت از آمران و ناهیان در مقابل انواع تعرضات ایجاد شده است.

وی افزود: هم‌اکنون در جامعه امر به معروف و نهی از منکر در زمینه‌های گوناگون از جمله برگزاری مراسم‌های مذهبی، ورزش و سایر امور معروف اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: باید بیشترین تلاش برای آموزش و یادگیری ناهیان انجام و حمایت‌های لازم از آن‌ها در پرتو قانون صورت گیرد.

عزیزی گفت: تصویب قانون و برطرف شدن خلاءهای آن برای حمایت گسترده و مستدام از آمران و ناهیان لازم است و با از بین رفتن خلاءهای قانونی از ایجاد آسیب به آمران و ناهیان جلوگیری می‌شود.

نماینده مردم شهرستان اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل فرهنگی فراوان موجود در جامعه خاطرنشان کرد: لازم است امور فرهنگی در راستای اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه انجام شود.

وی افزود: فرهنگ‌سازی در این زمینه نیازمند زمینه‌سازی برای تربیت فرزندان از سنین کودکی و نهادینه کردن امر به معروف ونهی از منکر در بین آن‌ها می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: هم اینک اخلاق و فرهنگ در جامعه آسیب دیده است و تنها با برخورد و تدوین قانون می‌توان از امر به معروف و نهی از منکر و آمران و ناهیان حمایت کرد.

عزیزی فارسانی اضافه کرد: ترویج مباحث دینی، مذهبی و فرهنگی ضمن اعتقاد و احترام به قانون در راستای اشاعه فرهنگ حمایت از امران و ناهیان راهکار مناسبی است و در خواست می‌شود با اجرای صحیح قانون به اجرای امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر کمک شود.