وزیر تعاون با بیان اینکه صندوق ها در ایران شناخته نشده و دوگانه با آنها برخورد می‌شود، گفت: صندوق ها حیات خلوت دولت‌ها شده است.

به گزارش ربیع به نقل از مهر، علی ربیعی پیش از ظهر پنجشنبه، در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزادراه شرق اصفهان با اشاره به اینکه دولت یازدهم در حال حاضر در دوران رشد و شکوفایی قرار گرفته است ، اظهار داشت: دولت توانسته به اجماع خوبی با نمایندگان مجلس در این راستا دست یابد.

وی در ادامه افزود: هر دولتی بعد از سه و نیم سال دوران شکوفایی دارد و الان ما به مرحله شکوفایی رسیده ایم و به زمان نیاز داریم تا قول های خود را اجرایی کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین به نقش صندوق‌ها در توسعه کشور، اشاره داشت و گفت: صندوق ها نقش اصلی در توسعه کشور دارند و اگر الان به این وضعیت دچار شدیم چون هر مدیر ناکارآمد در کشور را به ریاست این صندوق ها منصوب کردند که در نتیجه آن صندوق‌ها در حاشیه قرار گرفتند و ما نتوانستیم به رشد برسیم.

وی با بیان اینکه صندوق ها در ایران شناخته نشده اند و دوگانه با آنها برخورد می‌شود، ادامه داد: صندوق ها حیات خلوت دولت‌ها شده است.

ربیعی بیان داشت: بودجه فعلی صندوق ها ۸۰۰ میلیارد تومان بدون کمک دولت است که وزارت تعاون دو میلیارد تومان به آنها کمک کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به درخواست استاندار اصفهان برای ساخت دو هتل در اصفهان اشاره کرد و افزود: هتلی که امروز در اصفهان، افتتاح می شود اولین هتل پنج ستاره بین‌المللی گردشگری ایران در اصفهان است.

وزیر تعاون بیان داشت: این هتل که ۶۰۰ تخته و مطابق با استانداردهای جهانی است در ۲۵۰ اتاق و ۵۰ سوئیت ساخته شده است.

وی همچنین به درخواست استاندار اصفهان مبنی بر ساخت بیمارستان میلاد در اصفهان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در هفته آینده بحث گسترش درمان در شهر اصفهان و حاشیه شهرها اجرایی خواهد شد که در همین راستا، ساخت بیمارستان میلاد طبق وعده‌ها عملیاتی می‌شود.

ربیعی به پروژه آزادراه شرق که امروز افتتاح شد نیز اشاره کرد و گفت: ۷۰ درصد این طرح از سوی بخش خصوصی و ۳۰ درصد توسط دولت تامین شده است.