به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، نشست شورای گفتگوی دولت و بخش  خصوصی به مناسبت هفته  تامین اجتماعی در محل اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن استان بوشهر با حضور جمع کثیری از شرکتها و بازرگانان و فعالان اقتصادی تشکیل شد و در این نشست  فعالان اقتصادی ، ضمن اظهار خرسندی از تشکیل مستمر شورای گفتگو ، پیشنهادات و نظرات خود را بیان داشتند .
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که سال رونق تولید نام گذاری نمودند ، اظهار داشت :  سازمان تامین اجتماعی در جهت رفع موانع تولید،  نسبت به ارسال سابقه حمایتی اقدام کرده که موجب و دربهبود فضای کسب و کار و رونق تولید شده است .
شیرکوند گفت: اجرای بخشنامه بخشودگی جرائم حق بیمه کارفرمایان ، در این برهه زمانی تاثیر بسزایی در رضایتمندی مخاطبین سازمان تامین اجتماعی داشته است .
وی تعامل سازنده با فعالان اقتصادی و تولید را حائز اهمیت خواند و تاکید کرد؛ راه برون رفت از فشارها و تحریم های ظالمانه بین المللی تعامل دو سویه و پیشنهادات سازنده از سوی  فعالان و دست‌اندرکاران حوزه تولید و اشتغال است .
در این نشست که مرکز همفکری و مشارکت تخصصی در تولید و اشتغال استان بوده کارفرمایان و بازرگانان فعال مسائل و مشکلات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند که پاسخهای لازم نیز از سوی مدیر کل و کارشناسان مربوطه ارایه شد .