فرماندار شهرضا گفت: تجهیز و رفع نواقص امکانات بین‌راهی شهرستان شهرضا برای میزبانی از میهمانان نوروزی در دستور کار است.

محسن گلابی در جلسه کمیته ستاد مسافران نوروزی با اعلام آمادگی شهرستان شهرضا برای میزبانی از هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی، اظهار داشت: باید تدابیر لازم برای فراهم نمودن فضای سالم و امن برای میزبانی هموطنان اندیشیده شود.

وی با اشاره به موقعیت شهرستان شهرضا در کریدور شمال به جنوب کشور، گفت: باید از ظرفیت شهرستان شهرضا به نحو احسن استفاده کرد و با توجه به شأن مهمانداری و آداب و رسوم ایرانی انتظار می‌رود بهترین خدمات را به مهمانان که وارد شهرستان شهرضا می‌شوند ارائه داده شود تا آسودگی خاطر آنان فراهم شود.

فرماندار شهرضا با اشاره به تشکیل ۸ کمیته در راستای استقبال از مسافران نوروزی، افزود: تجهیز و رفع نواقص امکانات بین‌راهی از جمله مساجد، سرویس‌های بهداشتی و اماکن اقامتی باید در مدت زمان باقیمانده تا شروع سفرهای نوروزی انجام شود.

وی با تاکید به مسئولان دستگاه‌های اجرایی، بیان کرد: به لحاظ موقعیت شهرستان شهرضا، مسئولان باید با استفاده از تجارب سنوات گذشته، ظرفیت‌های موجود و برنامه‌ریزی دقیق، شرایط مطلوب را برای پذیرایی و اسکان هموطنان فراهم کنند.

گلابی اظهار داشت: سازمان صنعت و معدن، اصناف و تعزیرات حکومتی و دیگر دستگاه‌های مرتبط در این ایام باید مراقب تامین ارزاق عمومی و سوء‌استفاده سودجویان در بازار باشند و مرکز بهداشت مراقب تامین سلامت شهروندان و هموطنان در این ایام باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان شهرضا و روستاهای آن دارای جاذبه‌های فراوان گردشگری است، افزود: این شهرستان می‌تواند شمار بسیاری از گردشگران را جذب کند و در صورت شناساندن درست آنها می‌توان صنعت گردشگری را در شهرستان رونق داد.

فرماندار شهرضا تصریح کرد: مهمترین هدف ما در ستاد تسهیلات نوروزی کسب رضایتمندی میهمانان و گردشگران است که دستگاه‌های اجرایی و دست اندرکاران ستاد تسهیلات سفر باید در راستای فراهم نمودن رفاه و آسایش نسبی مسافران تلاش کنند.