فصل جدید شب طنز «خنداخند» با حضور «مهدی استاداحمد» برگزار خواهد شد.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، از سوی دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان، فصل جدید شب طنز «خنداخند» با حضور شاعر طنزپرداز «مهدی استاداحمد» برگزار می شود.
«مهدی استاداحمد» با نام مستعار «میم.الف مستعار، استادیار» تا قبل از سال ۸۰ شعر می سرود و در وبلاگ شخصی خود می نوشت. ولی به طور جدّی از زمانی که به جلسه شب شعر با نام «حلقۀ رندان» وارد شد، به طنز روی آورد. «حلقۀ رندان» توسط زرویی نصرآباد ایجاد شد و مهدی استاداحمد بعد از آشنایی با نادر ختایی، افشین حسینخانی و حسن صنوبری، «گروه گندم» را تشکیل داد که بعد از مدتی جلال سمیعی، حامد مرادیان و رضا ساکی نیز به این گروه اضافه شدند. مهدی استاداحمد سپس در رادیو جوان با برنامه‌هایی مانند ما خودمونیم، کاملاً جوانانه، آخرشه، توپ، جوونی آزاد فعلی و جوونی به وقت فردای مرحوم! همکاری نمود. او به طور پراکنده نیز فعالیت هایی را به انجام رسانده است، ازجمله نگارش دیوان اخبار در نشریۀ «گل‌آقا»، همچنین مدتی نیز صفحه شوخی در نشریه دختران را به عهده داشت. گاهی نیز مطالبی را در صفحه حلقه رندان در نشریه «اطّلاعات هفتگی» می نویسد.
مهدی استاداحمد همراه با اعضای گروه گندم، تعدادی فیلمنامۀ طنز برای کلینیک فیلمنامۀ طنز دفتر طنز حوزۀ هنری نگارش نموده اند.
برنامه شب طنز «خنداخند» با طنزخوانی، موسیقی طنز و نمایشنامه خوانی همراه است، این برنامه چهارشنبه ۱۰ شهریورماه ساعت ۱۸:۳۰ در مجتمع فرهنگی سوره برگزار می شود.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی مجتمع فرهنگی سوره واقع در خیابان آمادگاه مراجعه نمایند.