به گزارش پایگاه خبری ربیع، حسین امیری شهردار شاهین شهر در جمع مدیران و معلمان آموزش و پرورش شاهین شهر ضمن تبریک هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مطهری گفت: شاهین شهر به دلیل توسعه یافتگی و وجود ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهر جمعیت زیادی را در خود جای داده و این روند رشد جمعیت همچنان ادامه خواهدداشت.

وی در ادامه گفت : هم اکنون جمعیت شاهین شهر به حدود ۱۸۰ نفر رسیده  است و در این راستا باتوجه به رشد روزافزون جمعیت در شهر به امکانات شهری وسیعی ازجمله فضاهای آموزشی نیاز است تا بتواند جوابگوی این حجم جمعیت باشد.

امیری خاطر نشان نمود: از آنجایی که احداث مدرسه و فضاهای آموزشی جز  وظایف ذاتی و قانونی شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر نمی باشد ، بنابر ضرورت و اهمیت جایگاه علم و دانش ، مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تصمیم به احداث فضاهای آموزشی گرفته است.

شهردار شاهین شهر با بیان اینکه از دو سال گذشته شهرداری مدارس شهدای مدافع حرم و مدرسه فدک را در شاهین شهر به طور کامل احداث نموده است و از خیرین مدرسه ساز و دیگر دستگاه ها خواست با همکاری یکدیگر برای احداث فضاهای آموزشی در شهر گام های اساسی بردارند.

وی تصریح نمود: با رایزنی های صورت گرفته با معاونت وزارت راه و شهرسازی مقرر گردید سهم پنجاه درصد وزارت راه و شهرسازی در احداث مدارس مسکن مهر شاهین شهر را شهرداری شاهین شهر تقبل نموده تا مشکل فضاهای آموزشی محله مسکن مهر شهر مرتفع گردد.

انتهای پیام / وحید وطن خواهان