عضو شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی از موارد بودجه محرومیت زدایی تحقق نیافته، گفت:سیاست‌های تخصیص بودجه برای مناطق محروم باید در شهرداری اصفهان تغییر یابد.

به گزارش ربیع به نقل از مهر، محمدرضا فلاح پیش از ظهر شنبه در یکصدوسی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در نطق پیش از دستور خود ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب و همچنین تسلیت شهید اصغر قضاوی در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نایین اظهار داشت: از دستگاه قضایی خواستار پیگیری سریعتر پرونده این شهید بزرگوار هستیم.

وی دار ادامه با تاکید بر اینکه تحقق شعار سال جاری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» باید در دستور کار همه مدیران و مسئولان کشوری قرار گیرد، ابراز داشت: چنانچه واقع‌گرایانه به این امر پرداخته شود همه مشکلات بیکاری، ناهنجاری‌های اجتماعی و … برطرف خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان به لزوم توجه شهروندان و همچنین کارمندان دستگاه‌های دولتی و به وی‍ژه شهرداری در صرفه‌جویی در انرژی‌ها اشاره کرد و ابراز داشت: هزینه‌های آب و برق در بسیاری از ادارات و به ویژه شهرداری سر سام آور است و باید در این زمینه دقت بیشتری در کاهش هزینه‌ها صورت پذیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی از موارد بودجه محرومیت زدایی شهرداری تحقق نیافته، گفت: از این رو ضروری است که سیاست‌های تخصیص بودجه برای مناطق محروم در شهرداری اصفهان تغییر یابد.

فلاح در ادامه ضمن قدردانی از روحیه بسیجی شهردار اصفهان برای پیگیری امور و ارائه خدمات به شهروندان افزود: از این رو تاکید می‌شود که مسئولان زیردست شهردار اصفهان نیز همچون خود شهردار روحیه جهادی داشته باشند و با همین روحیه به میدان بیایند.